HURT / WHOLESALE

 hurt@netrepublic.pl 

 tel. +48 697 900 270

    

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

! ! ! UWAGA ! ! ! SPRZEDAŻ TYLKO HURTOWA ! ! !

SONY XPERIA Z5 WHITE

SONY
SONY XPERIA Z5 WHITE
SONY XPERIA Z5 WHITE
in_stock
Dostępność
31
szt.
Sony Z5 white

Zwartość zestawu: telefon, akumulator, ładowarka, słuchawki

Gwarancja: 2 lata

Twoja historia nigdy nie wyglądała tak dobrze
Rewolucyjny aparat i innowacyjna konstrukcja. Poznaj smartfon, który robi idealne zdjęcia za każdym razem.

Uchwyć ulotne chwile dzięki najszybszemu mechanizmowi automatycznej ostrości
Xperia Z5 pozwala wykorzystywać każdą szansę na uwiecznianie wyjątkowych chwil, zanim przeminą. Dzięki hybrydowemu mechanizmowi automatycznej ostrości nasz telefon z najlepszym aparatem stanowi wzór szybkości i precyzji. Matryca o rozdzielczości 23 megapikseli i pięciokrotne powiększenie sprawiają, że Xperia Z5 może rejestrować nawet najbardziej ulotne chwile. Z krystaliczną ostrością. Za pierwszym razem.


Najlepsze jak dotąd wyniki w kategorii zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego z użyciem DxOMark — uznanego branżowego standardu pomiarów i oceny jakości obrazu stosowanego dla aparatów i obiektywów.


Najlepsza technologia firmy Sony do zdjęć w słabym świetle w telefonach z aparatem
Telefon Xperia Z5 pozwoli Ci uwiecznić urok nocy. Przetwornik obrazu nowej generacji firmy Sony pozwala na utrwalanie przepięknych nocnych scen z zachowaniem wszystkich szczegółów. Zapomnij o nieodłącznych szumach i rozmyciu.


Istota piękna
Wygląd telefonu Xperia Z5 wyróżnia go na tle innych modeli. Metalowa ramka z precyzyjnie wykonanym grawerunkiem. Gładka i prosta obudowa. Przyjazna dla oka i chłodna w dotyku tylna część obudowy wykonana z matowego szkła.


Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja pozwala na korzystanie z urządzenia podczas deszczu
Czasami nie da się uniknąć deszczu albo przypadkowego wrzucenia telefonu do zlewu czy zalania go przewróconym napojem. Xperia Z5 ma czołową na rynku wodoodporną* konstrukcję firmy Sony oraz stopień ochrony IP68. Niewielka ilość wody nie powinna być zmartwieniem.


Telefon, który Cię rozpoznaje
Przycisk zasilania urządzenia Xperia Z5 wyposażono w zintegrowany czytnik linii papilarnych. Dla wygody przycisk zasilania umieszczono z boku, więc wystarczy podnieść telefon, aby odblokować go jednym ruchem.


Więcej możliwości dzięki baterii pozwalającej na pracę przez dwa dni
Dzięki rewolucyjnej baterii jedno naładowanie telefonu Xperia Z5 pozwala na pracę nawet przez dwa dni**. Dzięki temu możesz dłużej słuchać muzyki, rozmawiać godzinami i korzystać z innych funkcji telefonu bez obaw, że rozładuje się zbyt szybko. Gdy konieczne jest naładowanie baterii, Xperia Z5 oferuje tryb szybkiego ładowania, w którym już po 45 minutach bateria ma energię na cały dzień pracy.

PLN / €uro

LOG IN

Copyright by SMARTFONY24.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl