HURT / WHOLESALE

 hurt@netrepublic.pl 

 tel. +48 667 470 904

    

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

! ! ! UWAGA ! ! ! SPRZEDAŻ TYLKO HURTOWA ! ! !

NOKIA 3 BLUE HURT

NOKIA
NOKIA 3 BLUE HURT
NOKIA 3 BLUE HURT
in_stock
Dostępność
5
szt

NOKIA 3

Nokia 3 sprawdzi się idealnie w codziennym użytkowaniu. Jest funkcjonalna, piękna, pełna nowoczesnych rozwiązań. Twoje wspomnienia zostaną utrwalone przez dwa aparaty 8 Mpix i wrócą do Ciebie na 5-calowym ekranie IPS. Dlatego dziel się nimi z przyjaciółmi. Nokia 3 pozwala również dzielić się zdjęciami, udostępniając kadry przez Google Photos. A wszystko dzieje się płynnie i szybko.


Przemyślany design

Codzienność niesie wiele wyzwań, ale Nokia 3 pomoże Ci im sprostać. Zaokrąglone brzegi aluminiowej ramy pewnie i wygodnie leżą w dłoni, łącząc się gładko ze szklanym ekranem Corning Gorilla Glass. Całość uzupełnia klasyczna czerń, staranne wykonanie oraz wysokiej klasy materiały. Przekonaj się, jak elegancka jest Nokia 3.


Nokia 3 ma dwa aparaty

Każda chwila jest niepowtarzalna i dlatego Nokia 3 otrzymała dwa aparaty 8 Mpix, które utrwalą dla Ciebie najlepsze momenty. Kamera główna posiada obiektyw f/2.0, pozwalający fotografować przy słabym świetle. W całkowitych ciemnościach skorzystaj z diody, by doświetlić kadr i wydobyć jak najwięcej szczegółów. Pokaż wszystkim, jak bawisz się nocą.


Jasny ekran IPS

Zapomnij o zasłanianiu ekranu ręką. Nokia 3 posiada polaryzowany wyświetlacz o jasności 450 nitów, który pozostaje czytelny przy silnym słońcu. Bez trudu odczytasz na nim wiadomości i zawartość stron internetowych, dzieląc się ich zawartością z innymi. Zadba o to matryca IPS o szerokim kącie widzenia.


Czysty Android Nougat

Gdyby wszystko działało tak płynnie, jak Nokia 3. Tym smartfonem zarządza czysty Android 7.0 Nougat, pozbawiony nakładek i zbędnych dodatków. System działa dzięki temu sprawniej, a Ty cieszysz się płynną obsługą aplikacji.


Funkcje przydatne na co dzień

Ulubione utwory i klipy wideo mogą Ci towarzyszyć wszędzie, dzięki obecności modemu 4G LTE. Wystarczy, że połączysz się z odpowiednim serwisem i zaczniesz streamować multimedia.

Żeby zapisać jak najwięcej danych, Nokia 3 obsługuje karty microSD o pojemności 128GB. Zyskaj więcej pamięci. Na spontanicznych zakupach użyj modułu NFC. Nokia 3 z powodzeniem zastąpi kartę płatniczą, gdyby zdarzyło Ci się zapomnieć portfela z domu.


Parametry techniczne urządzenia:

Dane telefonu Nokia 3

PLN / €uro

LOG IN

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright by SMARTFONY24.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl