HURT / WHOLESALE

 hurt@netrepublic.pl 

 tel. +48 697 900 270

    

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

! ! ! UWAGA ! ! ! SPRZEDAŻ TYLKO HURTOWA ! ! !

MICROSOFT LUMIA 535 WHITE

NOKIA
MICROSOFT LUMIA 535 WHITE
MICROSOFT LUMIA 535 WHITE
in_stock
Dostępność
57
szt.
Microsoft Lumia 535 white

Zawartość zestawu: telefon, akumulator, ładowarka US (+ przejściówka EU), pudełko

Gwarancja sprzedawcy: 2 lata

logo operatora na obudowie, bez simlocka


Piękny. Wewnątrz i z zewnątrz

Lumia 535 to smartfon z zaawansowanymi funkcjami, kolorową obudową, dużym 5-calowym wyświetlaczem czytelnym w świetle słonecznym, a także czterordzeniowym procesorem zapewniającym płynne działanie. A jeśli 8 GB pamięci wewnętrznej i do 30 GB bezpłatnej pamięci w OneDrive to wciąż dla Ciebie za mało, możesz dodać kolejne 128 GB na karcie microSD.


Zawsze najnowsze funkcje systemu Windows Phone

Smartfon Lumia 535 ma najnowszą wersję systemu Windows Phone. Dzięki regularnym aktualizacjom przesyłanym bezprzewodowo masz zawsze najnowsze oprogramowanie. Jesteś w szkole lub w pracy? Wbudowany pakiet Microsoft Office oraz szybki dostęp do plików w usłudze OneDrive ułatwiają wyświetlanie oraz edycję dokumentów. Masz też do dyspozycji do 30 GB bezpłatnego miejsca w usłudze OneDrive — możesz przesyłać do niej zdjęcia i udostępniać je znajomym w prywatnym folderze.

Wszystkie ulubione i potrzebne aplikacje

Chcesz aplikacji? Możesz na nas liczyć. Sklep Windows Phone to biblioteka wszystkich aplikacji, jakich chcesz i o jakich jeszcze nie wiesz — są ich tu setki tysięcy. Dzięki najbardziej przebojowym pozycjom, takim jak Instagram i WhatsApp, a także nowym popularnym aplikacjom, takim jak Subway Surfers, Lumia 535 nigdy Ci się nie znudzi. Ulubione aplikacje możesz nawet ożywić na dynamicznych kafelkach na osobistym ekranie startowym.

Rozmowy wideo przez Skype

Wideorozmowy przez Skype wyglądają fantastycznie dzięki smartfonowi Lumia 535. Chcesz zmienić zwykłe połączenie telefoniczne w połączenie wideo wysokiej jakości? Nic prostszego. Wystarczy dotknąć przycisku połączeń wideo Skype. Przez szerokokątny obiektyw smartfonu Twój rozmówca zobaczy więcej tła. Możesz też zmieścić w kadrze więcej członków rodziny i znajomych.

PLN / €uro

LOG IN

Copyright by SMARTFONY24.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl